Biznis

Predaj s.r.o. ako platca DPH

Rozhodli ste sa pre podnikanie, no neviete čo skôr, kde a ako začať? Zaujímavým riešením pre vás bude služba, ktorá je všeobecne známa ako predaj sro a ktorá je platcom dph. Prečo? Pretože je ideálna najmä pre začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú počiatočné vybavovačky a papierovačky predovšetkým urýchliť. Ak sa o tejto možnosti chcete dozvedieť viac, zadajte do internetového vyhľadávača predaj sro platca dph a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť. Napríklad aj to, že už nebudete musieť navštevovať žiadne úrady a banky. Čo potrebujete vedieť je aj to, že po podpísaní dokumentov, môžete začať okamžite podnikať. Okrem iného ušetríte aspoň 50 dní svojho života.

Keďže je východiskovým bodom predaj sro platca dph, pre vás to tiež znamená, že nebudete musieť platiť zábezpeku  na dph. Predaj sro platca dph je žiadanou a vyhľadávanou službou aj vďaka už spomínaným benefitom, ktoré so sebou pre zákazníkov prinášajú. Predaj sro platca dph zabezpečuje svojmu novému majiteľovi podnikanie už o 4 hodiny od samotnej kúpy.

Prečo sa vlastne predaj sro realizuje? Podnikateľ môže jednoducho dospieť do stavu stagnácie, keď má dojem, že jeho podnikanie nikam nevedie a rozhodne sa ho ukončiť. Prípadne dospel úplne prirodzene do dôchodkového veku. Predaj sro je pravdepodobne najjednoduchším spôsobom ako sa svojej spoločnosti zbaviť.

pocitanie-dane

Platca dph môže byť dobrovoľný alebo povinný platiteľ. Začínajúci podnikatelia, ktorí využili službu „predaj sro“ môžu pre svoju spoločnosť len veľmi ťažko získať status „platca dph“, pretože by s určitosťou nesplnili podmienky, ktoré by mal platca dph podľa zákona spĺňať. Práve preto je predaj sro, ktorá je vedená ako platca dph výbornou príležitosťou ako sa platcom dph aj reálne stať, napriek tomu, že to vo vašej situácii nie je práve možné. Okrem tejto, doslova, vynikajúcej správe ste tiež ušetrení vypĺňania formulárov a žiadostí o registráciu na daňovom úrade. Dokumenty, ktoré sú k tomuto zložitému a dlhému procesu potrebné nebudeme radšej ani spomínať. Vy ste, chvalabohu, od takýchto starostí ušetrení.  Môžete sa plne sústrediť na to, ako podporiť rozvoj a progres vašej novozaloženej spoločnosti.

Mnoho podnikateľov sa rozhoduje či sa platcom dph stať alebo nie. To, že budete zaregistrovaný ako platca dph, pre vás prináša možnosť nakupovať pre vašu firmu tovar a služby bez dph.

Ak patríte práve k tej skupine ľudí, ktorí sa snažia o nový začiatok, predaj sro platca dph pre vás predstavuje jedinečnú možnosť! Stačí tak málo… Nahodiť „predaj sro platca dph“ do vyhľadávača, prečítať si o benefitoch, ktoré pre vás predstavuje, a potom vám zostáva už len vami vybranú firmu kúpiť. Kto by za takýchto podmienok nechcel podnikať?