Uncategorized

Spodná bielizeň z bavlny na nosenie alebo len spanie?

Spodné prádlo a bielizeň na spanie býva často veľkým problémom pri nakupovaní. Nie vždy sme si vedomí, ktorý materiál je vhodný pre našu pokožku a pohodlie počas spánku. Najviac sympatická je pre ľudí bavlna aj pri všeobecnom nakupovaní oblečenia, pretože je pohodlná a nepatrí ku krčivým alebo veľmi priesvitným materiálom. Pri nakupovaní si však nezabudnite nikdy porovnať špecifiká jednotlivých materiálov.  Vyberte si spodné prádlo, ktoré vám bude sympatické nielen štýlom, ale najmä strihom a materiálovým zložením.

Spodná bielizeň z bavlny

Je známe, že nohavičky dámske sú svojim vzhľadom a strihom kúskom, ktorý dokáže zvýrazniť vašu ženskosť a zároveň zachovať pocit pohodlia aj pod každodenným oblečením. Bavlna je prírodným materiálom, navyše je pevná, takže nebudete mať problém ani s častým praním bavlnenej spodnej bielizne. Okrem toho nohavičky dámske môžete prať aj na vyššej teplote. Ak sa rozhodnete pre nohavičky dámske, ktoré budú z bavlny, tak to určite nebudete neskôr ľutovať. 

Prádlo pre mužov

Rovnako to bude platiť aj pre mužov. Mužské spodné prádlo na celodenné nosenie, ale aj na spanie si vyžaduje kvalitu a pevnosť. Bavlnené trenky sú ideálne pre mužov, ktorí si potrpia na kvalitu, môžu mať tiež rebrovaný uplet. Ak muži preferujú bavlnené trenky aj na spanie, tak si môžu vybrať tiež rôzny motív alebo farebné prevedenie. 

Boxerky na spanie?

Pánske boxerky sú síce ideálne na každodenné nosenie, pretože si ich môže obliecť muž s priemernou postavou, ale aj ten, ktorý je chudší. Dôležité je však vybrať správnu veľkosť, inak by mohli byť pánske boxerky skutočne nepohodlné. Ak o nich rozmýšľate ako o alternatíve spodnej bielizne na spanie, tak sú príjemné na tele a poskytujú komfort. Avšak taktiež dbajte na to, aby neboli príliš obtiahnuté. Zo zdravotného hľadiska dlhodobé nosenie veľmi obtiahnutej spodnej bielizne by mohlo ovplyvniť kvalitu spermií. Dobrou alternatívou pre mužov zostávajú bavlnené trenky. Pánske boxerky môžete nosiť každý deň a vďaka ním budete mať celý čas aj pocit pohodlia pod oblečením.